Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen fogászati látogatás?

Terhesen fogászati látogatás?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ha terhesen fogat kell tömni, akkor árt -e babának a stressz, ha nem kérek érzéstelenítőt. Én mindig anélkül szoktam tömetni a fogaimat (sajnos rossz fogaim vannak, sok a tömésem). Most viszont olvastam, hogy az ezzel járó fájdalom (mert nyilván nekem is nagyon szokott fájni) felesleges stressznek teszi ki a babát, míg egy helyi érzéstelenítés nem okoz gondot. Valakinek van ezzel tapasztalata esetleg kérdezett már orvost erről? 26hetes leszek mikor fogorvoshoz megyek és feltételezhetően tömni kell
2019. aug. 11. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Ha fáj, miért nem kérsz érzéstelenítőt? Mazochista vagy?

Amúgy a magzata egyik se árt.

2019. aug. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Mért tartod fenn ezt a hülye hobbit, hogy nem kérsz érzéstelenítőt? Mi szükség a totálisan értelmetlen szenvedésre? Biztos megérzi a gyerek is, de pont elég indok, ha magadra gondolsz!
2019. aug. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Kértem érzéstelenítőt, nem vagyok hülye.
2019. aug. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat azt illetően hogy nekem (nem terhesen) mi a jó. Képzeljétek, én mint felnőtt nő, el tudom dönteni, hogy nekem mi a jobb, ha húsz percig fáj egy tömés, vagy ha utána órákig megy ki az érzéstelenítő (amitől volt már hogy rosszul is lettem, máskor pedig szájzárat okozott). Úgy gondolom nem ártok ezzel a rettenetes szokásommal senkinek közületek, szóval aki nem a kérdésre válaszol, az tartsa magában a véleményét. A kérdés pedig hogy terhesen vajon okoz e gondot eme a társadalomra rettentő káros szokásom vagy sem. A többi okoskodás nem érdekel
2019. aug. 11. 13:38
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

Draga kérdező!


Hülyén megfogalmazott kérdésre nem tud az ember általad elvárt választ adni. Ha valaki azt írja, nem szokott fájdalomcsillapítót kerni a fogászaton, pedig fáj neki, abból kb mindenki egyértelműen arra következtet, hogy mazochista vagy. Ha leírod, hogy azért nem, mert rosszul vagy tőle, akkor nyilván más a helyzet. Továbbra is: se a fájdalomcsillapítás, se annak hiányában a fájdalom nem árt a magzatnak.

2019. aug. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!