Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első háziorvos látogatás?

Első háziorvos látogatás?

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyek majd először a háziorvoshoz. Illetve nem teljesen, mert felhívtam az asszisztenst, mondtam, hogy várandós vagyok, és akkor mondta, hogy ilyen esetben nem is kell bemennem a dokihoz, ő csinálja rendelés előtt az ekg-t. Na de és akkor honnan lesz pecsét? Meg a kiskönyvemet a háziorvosnak kéne kitöltenie, nem? Főleg, hogy a nőgyógyászom azt mondta, hogy ha a doki kitölti a kiskönyvet, akkor vérvételre nem kell beutaló, mert a kiskönyv annak minősül.

Volt már így valaki? Mert én most nagyon nem értem mi van :/


2019. máj. 16. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nodikitol kell hogy kapj egy terhesseg megallapitasarol egy papirt. Amivel a vedonohoz kell menni es o tolti ki a kiskonyvet. A haziorvos megcsinalja az ekg es adja a beutalokat vervetelre. Elso alkalommal nem baj haeg nincs meg a kiskonyv. Nekem se volt meg.
2019. máj. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kiskönyvem már van. Azt nem értem, hogy a háziorvos hogyan fogja kitölteni, ha az asszisztens azt mondta, hogy be sem kell hozzá mennem. Hogy megyek akkor vérvételre?
2019. máj. 16. 10:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ilyenkor úgy van, hogy mivel nem létkérdés, hogy lásson a doki, mert nincs panaszom, az asszisztens mindent kitölt, majd bemegy a dokihoz és lepecsételteti. Kevesebb várakozás, hamarabb végzek.
2019. máj. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Óó értem, köszi a választ!
2019. máj. 16. 10:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az orvos töltötte ki a rá vonatkozó részeket.Megírta a beutalókat a laborba.Aztán mikor meglettek az eredmények szintén hozzá kellett vissza mennem.Az egyik eredményt ha jól emlékszem az ellenanyag szűrésest csak az orvos tudta megnézi és letölteni. Azt nem kapta meg a labor.Ezeket is bevezette a kiskönyv be,lepecsételte.Átbeszéltük az eredményt. A táppénzes papír az amit az asszisztens intéz.
2019. máj. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első 2 terhességem alatt nem találkoztam a háziorvosnál. Az asszisztens intézett mindent.
2019. máj. 18. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!