Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hirtelen hasi fájdalom a...

Hirtelen hasi fájdalom a terhesség alatt helyzetváltoztatás következtében?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy valaki tapasztalt-e már olyat, hogy a terhesség korai szakaszában (9 hetes vagyok) hirtelen mozdulatokra éles, szúrós fájdalmat érez a hasában? Általában csak akkor szokott előfordulni, amikor az ágyban átfordulok egyik oldalamról a másikra. Olyan érzés, mintha meghúzódna egy hasizmom vagy egy szalagom. Utána kb 1-2 másodpercig fáj, de ha ellazulok, akkor igazából rögtön javul is a helyzet. A fájdalmat körülbelül a köldökömtől 2-3 cm-re jobbra érzem.

Köszönöm a hasonló tapasztalatokat!



2019. aug. 12. 07:40
1 2
 11/11 Norina955 válasza:
Sziasztok én is kb ilyen jellegű fájdalmat érzek napok óta hogy a jobb oldalamra nem bírok fordulni 11 hetes vagyok és nem alul fáj hanem közép tájon és jobb oldalt a hasfalam. Akkor ez normális ?
2022. ápr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!