Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokszor befeszít a baba,...

Sokszor befeszít a baba, ilyenkor eléggé kellemetlen. Normális ez 24 hetesen?

Figyelt kérdés
Akkor szoktam érezni amikor ficánkol, szóval gondolom a baba feszít, de normális hogy még csak 24 hetes vagyok és mégis elég kellemetlen? Sokszor csinálja mostanában. Az elmúlt fél órában, kb 4szer csinálta. Ilyenkor mindig meg kell állnom mert annyira feszít. A rugdosásai nem fájnak, de ez a befeszítés nagyon furcsa. Nektek mikor kezdett el így feszíteni a babátok?
2019. aug. 12. 12:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem keményedést érzel. Soha nem "feszített" egyik magzatom se a háromból, a méhkeményedés olyan, mintha valaki, aki nem te vagy, megfeszítené az izmot. Félidőtől volt jellemző. Szóval szerintem Keményedéseket érzel, amit a baba ficánkolása vált ki a méh izomzatából.
2019. aug. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezzel egy időben olyan amorf lesz a hasam.. kidudorodik az egyik oldalon. Ezek szerint ez is a has keményedése lenne?
2019. aug. 12. 12:38
 3/13 khniki ***** válasza:
66%
Bizony, ez a keményedés! Nekem is a 25. hét környékén kezdődött.
2019. aug. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Igen
2019. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Érdekes, köszönöm! Sose gondoltam volna hogy ez az. Eddig Magne B6-ot szedtem kisebb görcsökre, 2 hete tértem át a Magnerotra, mert orvost váltottam és ő ezt ajánlotta, de eddig nem volt ilyen durva -ezek szerint a keményedés. Magnerotból 3-at szedek egy nap, ebből lehet többet bevenni? Vagy térjek vissza a Magne b6-ra? Orvosom szabin van hónap végéig.. ti mit ajánlotok?
2019. aug. 12. 12:53
 6/13 anonim ***** válasza:
Magne B6-ra semmiképp ne térj vissza, semmit nem ér. Magnerotot nem ismerem, én magnézium-citrátot szedtem elég nagy dózisban (2400 mg/nap). Mikor mész legközelebb dokihoz?
2019. aug. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van olyan, hogy befeszit a baba, mindket terhessegemnel volt/van. Ez egyre kellemetlenebb lesz, ahogy erosodik a kicsi. Normalis.

A kemenyedes teljesen mas, az tenyleg olyan, mintha mas feszitene be helyettem az izmom. Viszont, egyik sem korai 24hetesen...

2019. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Amit erzel az nem kemenyedes. En 28 heyes vagyok es nekem is kiszokta magat nyomni a pici. Olyankor mindig eltorzul a hasam, nem kerek. Az orvosom mondta hogy ez normalis, ez nem az mikor a mehed bekemenyedik es ezen a magnezium nem segit.
2019. aug. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A baba feszíti ki magát. Nekem pl a 4D uh-n is eljátszotta, a kis hátával nekem feszült és a bordámhoz beköltözött.
2019. aug. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor jól gondoltam hogy a baba. :)
2019. aug. 12. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!