Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lennék? Késik, de a...

Terhes lennék? Késik, de a teszt negatív.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Minden összevisszaság jár a fejemben. Párommal, szeretnénk már babát. Viszont nekem petefészek ciszta, és hormonális problémák miatt, fogamzót írt fel az orvos. Októbertől márciusig szedtem. Következő három hónapban, rendszeresen menstruáltam, utolsó vérzésem, első napja Június 21-én volt.3-4 napra beállt. Viszont történt egy kis baleset, Július 28. -án. Rá két napra kellet volna ismét megjönnie. Nagyon örülnénk, ha sikerült volna teherbe esnem. Viszont azóta, próbáltam több tesztet végezni. Aminek az eredménye negatív. Tudom hogy az orvos még nem látna semmit. Tüneteim: Nem tudom hogy csak beképzelem, és azért van, de szagokra érzékeny vagyok, hányinger hányás. És a mai nap volt egy pici pecsételő vérzés. Nem tudom hogy mire véljem? Merre induljak. Picit sreszelek, mivel januárban volt egy farokcsont ciszta műtétem. És nem tudom azt sem hogy nem baj -e hogy hat hónapot nem vártunk a gyógyszer után? Terhes vagyok?

#tanácsot kérni.
2019. aug. 12. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Ha július 30. óta késik és a teszt negatív, akkor biztos nem vagy terhes. Az együttlét óta is már eltelt 13 nap, egy érzékenyebb tesznek pl predictornak vagy facelle-nek már mutatnia kellene egy halványat legalább.
2019. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, viszont nem mertem elmenni eddig nyőgyógyhoz. mert féltem hogyha az elején lennék a terhességnek, nem szabad még vizsgálni dokinak.
2019. aug. 12. 15:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Várj még pár napot, tesztelj újra reggeli pisiből érzékeny tesztte., én ezt csinálnám.
2019. aug. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Minden perc lassan tellik... Bárcsak..
2019. aug. 12. 19:37
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, gáz várni, főleg ha az ember bizakodik és retteg a pofáraeséstől.
2019. aug. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!