Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek lennének a jósló fájások?

Ezek lennének a jósló fájások?

Figyelt kérdés
A tegnapi ctg enyhe, rendszeres összehúzódásokat jelzett. Utána megvizsgált az orvos, a méhszáj zárt, a méhnyak 3,7 centi. Sokat pihentem, feküdtem. Este időnként bekemeényedett a hasam 1-2 percre, ijedtemben már az órát kezdtem nézni, de nem fedeztem fel benne szabályosságot. Mivel még csak a 31. héten járok, kicsit megijedtem. Ezek lennének a jósló fájások? Magnéziumot szedek, az segíthet ilyen esetben?
2019. aug. 13. 07:05
 1/3 anonim ***** válasza:
A magnezium tudtommal labikragorcsre jo, a mehizomzatra nem hat. Teljesen normalis a kemenyedes, ameddig nem tarsul hozza verzes, gorcsoles, gyakorol a mehed. A 23. hettol mert a ctg nalam fel orankent osszehuzodasokat, a 39. het vegen szultem. Erdemes figyelni a testedre, megerzeseidre, akkor pihenj, ha tenyleg jol esik, a tul sok fekves novelheti a trombozis veszelyet.
2019. aug. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 khniki ***** válasza:
A jósló fájás és a keményedés elvileg nem ugyanaz. A jósló olyan, mint a mensi görcs.
2019. aug. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos a témához annyit tudok csak hozzászólni, hogy nekem sajna az eléje óta vannak görcsöléseim. Ilyen szurkáló összehúzódásokat érzek a méhemben, néha elég ijesztő tud lenni.

Ezt meséltem 2 nőgyógyásznak is, annak is akihez most már rendszeresen jàrok.

Mind a ketten természetes dolognak tartják és egyből a MAGNÉZIUMOT ajánlották.

Közben kiderült hogy egy pár barátnőm is átélt ilyeneket a terhességük alatt.


Szóval a magnézium (nagyon sok fajtája) igen is segít a méhen belüli összehúzódások fájdalmaira. Nekem a Magnosolv vált be leginkább.

2019. aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!