Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek jósló fajasok lennének?

Ezek jósló fajasok lennének?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Második babámat várom most vagyok 32 hetes kismama.

Eddig zárva volt a mehszajam viszont az utóbbi egy hétben többször is éreztem esténként olyan fájdalmat mint ami a vajúdásom kezdetén volt az első babával.

Ez az érzés pontosabban olyan hogy a hasam tetejétől az aljáig befeszul bekemenyedik közbe fáj is olyan mensi görcs szerű érés és mikor kienged vissza a hasam elmulik.

Ezt az érzést az első babánál csak a vajúdás és az azt megelőző pár nap hétben éreztem csak. Ez most jósló fájás lenne? Nem korai még az?

Vagy valami más lenne?

41 hétre szültem az első babát de vele ilyen idősen hasonlót se éreztem.

A fájdalmak kemenyedesek nem rendszeresek de egy este kB 3-4 alkalommal is érzem.

Első babánál a kemenyedes csak kemenyedes volt de fájni sehol nem fájt akkor, most igen, érzem az egész mehem olyankor.

Valaki tudna segíteni mi lehet ez? Eddig 3000volt a mehszaj értékem, jovoheten megyek orvoshoz.



2016. nov. 27. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:

A jóslófájás meleg zuhany hatására elmúlik, ezek lehet már lehet hogy azok, de nem korai ne aggódj.

Lassan készül a méhed a szülésre, természetes.

2016. nov. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt 30 hetes koromtól. 30-31 hetesen nagyon meg is ijedtem több, mint 1 órán keresztül 5-15 percenként volt és be is mentem. De csak lárma volt. A gyerek meg bentmaradt 39+5 hetes korig.
2016. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!