Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak elveszet a...

Mit csináljak elveszet a hepatitis leletem? Azt mondták nem tudják pótolni.

Figyelt kérdés
Szakrendelőben vették le a vèrt megkaptam a dokitól a leletem ,de elveszet nem tudom mikor ,és hova tűnt.Bementem megkèrdezni és azt mondták a portán már egyszer kiadták nem tudnak mit csinálni . Most mit tudok csinálni abban reménykedem, hogy csak félre informáltak.
2019. aug. 13. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
EESZT oldalon ha van ügyfélkapud megtudod nézni online is. Ki is nyomtathatod.
2019. aug. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Viszont abban a laborban, ahol csinálták tudnak másolatot adni



Nekem is az lett, a futár hagyta el.

2019. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs, fent van az eeszt-n. De mint ilyen, bekerül a felhőbe, így a másik érintet orvos is látja, nem kell a papír alapú lelet.


Valóban, ha 1x kiadják papíron, nem szokták újra. Ilyenkor már iratkezelőn/irattáron keresztül lehet igényelni a lelet másolatát vagy másodpéldányát, aminek díja van és akár 30 napos ügyintézési ideje is.

2019. aug. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írta, ügyfél kapuval le tudod tölteni!
2019. aug. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mégsem lenne fent (nekem sem volt.....) akkor magánlabor. Én is újracsináltattam, úgy 2 nap volt a lelet és kiküldték emailben.
2019. aug. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ,azt még megtudnátok mondani hogyan tudok regisztrálni EESZT re nincs ügyfél kapum, vagy a háziorvosnak kell engem regisztrálni ?
2019. aug. 14. 11:31
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
csak ügyfélkapun keresztül tudsz belépni. Azt pedig kormányablaknál tudod intézni.
2019. aug. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!