Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki feledékeny terhess...

Volt valaki feledékeny terhesség alatt? Én nem találom a hepatitis b vérvizsgálatom eredményét, szükség lesz rá?

Figyelt kérdés
Egyszerűen egy csomó mindenre nem emlékszem, hogy hová raktam. Eddig ebből még nem volt gond, de most fogalmam nincs hol van a vérvizsgálatom eredménye, amit amúgy is olyan nehezen csináltak meg, sajnos nem annyira segítőkészek a háziorvosnál. Arra emlékszem, hogy negatív lett, de gondolom nem elég csak a szavam, de ha oda megyek és kérek másikat, akkor tuti kiakadnak. Mit tehetnék?
2017. jún. 20. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs szükség rá feltétlenül, ha nincs nálad, akkor telefonon le tudják kérdezni. Nekem így volt, mert rohamos szülésem volt, nem volt idő hazamenni a csomagomért.

Egyébként nemhiszem, hogy kiakadnak csak nyomtatniuk kell mégegyet, esetleg fénymásolni. Bárkivel megesik, hogy elkavar valamit. Ha meg húznák a szájukat, ne törődj velük.

Én nem tapasztaltam feledékenységet egyébként... lehet, hogy csak másra koncentrálsz, a babán jár az agyad és nem figyelsz annyira oda... :)

2017. jún. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi nekem a feledékenység szülés után is tart pedig nagyon jó memóriám volt XD
2017. jún. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
:) én is olyan szeleburdi vagyok. Ne aggaszd magad egy ilyen hülyeségen
2017. jún. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is feledékeny vagyok, remélem szülés után javul majd a helyzet. De a vérvétel eredményét azért pótold. Nem hiszem, hogy kellene újat kérni, menj el a laborba ahol csinálták, és kérd meg őket, hogy nyomtassák újra. Vagy pl nekem a védőnő is lefénymásolta az összes leletem, a kiskönyvbe is bevezette az eredményeket, onnan is el lehet kérni, ha nálad is vezetik.

Lehet, hogy ez kórházfüggű, de ahova én tartozom ott szülésnél 2 leletet néznek mindenképp, az egyik a hepatitis, a másik a Wasserman, ha nincs meg valamelyik, akkor a babát szurkálják miután megszületett.

2017. jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Há nekem szülés után még rosszabb,olyan lett az agyam mint a szita😂 Volt is ebből néhány kissebb vita a férjemmel,hogy de ő már 100X elmondta ezt én meg eskü azt sem tudom miről beszél 😂😂😂
2017. jún. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!