Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a szúrós hasfajdalom?

Normális a szúrós hasfajdalom?

Figyelt kérdés

15 hetesen

Eddig is volt néha szúrós érzés, úgy tusom az normális ahogy növekszik a mehem is még a baba.

De ma egész nap, reggel óta érzem ezt a szúrós érzést közepén,kicsit erősebben mint eddig, csak ha fekszem akkor jobb egy kicsit.

Ez mitől lehet? Ettől még nem kell orvoshoz szaladnj ugye?


2019. aug. 16. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van 2 napja szerintem az idő miatt emeld meg a magnéziumot

34 hkm

2019. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is 15 hetes vagyok. Nekem is szokott a hasam szurkalni. Ma pl egész du,ugyhogy en is lepihentem. Nagyon ijesztő,de mindenki azt mondja hogy ez ilyenkor normális.
2019. aug. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 17 hetes elmultam.3napig folyamatosan fájt a hasam,mint amikor meg akar jönni.Sajnos a fekvéstől sem mult el.Dokinak mondtam,az volt rá a válasz,hogy emeljem a magne b6-ot.Átváltottam magnerotra,mert azt mondták az jobb.
2019. aug. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Este én is vettem be egy magnerotot. Úgy éreztem hajnalban már hogy jobb lett.
2019. aug. 17. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!