Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek melyik 4D-s...

Szerintetek melyik 4D-s központ lehet jobb? (link) Melyikbe mennétek a helyünkben?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Az elsőnél állítólag nagyon jó minőségű képet, videót csinálnak, de ezt meg is tudjátok nézni a fotógalérián.

Viszont, ha orvosi véleményt is kérünk, akkor az 14ezer, nem 10 és a DVD-re csak 6-7 percnyi anyagot tesznek rá, nem az egész UH-t.De mondjuk tényleg nagyon jók a videóik, legalábbis ami fent van.

A másik az már inkább ismertebb hely, ott most 9900-ban minden benne van és az egész 20 perces videót megkapjuk.

Szerintetek?


2010. júl. 13. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi az első helyen voltunk. Tényleg jó minőségű.

Kétszer is elmentünk.

A babán is múlik mennyit mutat magából.

Első alkalommal elbújt. A másodiknál viszont jó sokat sikerült felvenniük.

Mi nem kértünk szakvéleményt, csak a mozit. Így olcsóbb volt. Orvoshoz úgy is 4 hetente jártam.

1. videónk http://www.youtube.com/watch?v=fghP91WobrU

2. videónk http://www.youtube.com/watch?v=S-Q8OvFSrpY&feature=channel

2010. júl. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Én ide mennék a helyedben. Keress rá itt a gyakorin, csak dicsérik. Mi többször is voltunk, szuper hely.

2010. júl. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.Kedves első, ha nem kérünk szakvéleményt, azért akkor is elmondják, hogy mi van, csak nem adnak róla papírt, vagy egyáltalán nem mondanak semmit, nem nézik azokat a dolgokat, amit néznének, ha kérnénk szakvéleményt?Mert ha csak az a különbség, hogy nem kapunk papírt, de elmondják, akkor az jó.A papír nem fontos, de ha már elmegyünk egy ilyenre a szakvélemény sem lenne rossz.Amúgy magán dokihoz nem járok, csak a kötelezőkre a kórházba.
2010. júl. 13. 11:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha csak a mozit kéritek akkor az orvos be se jön a felvétel alatt, csak a szonográfus van ott.

Mi az első vizsgálaton kértük a vizsgálatot is.

Lemérte a csontokat a szerveket. Mi magán orvoshoz jártunk máshova, ezért legközelebb nem kértük.

Amúgy mi ott voltunk a Mátyásföld klinikán integrált teszten is. Az nagyon alapos. Esetleg ha terveztek ilyen vizsgálatot érdemes azzal összevonni a 4D-t.

2010. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi szépen.Nem nagyon tervezünk ilyen integrált vizsgálatot, szóval azért jó lenne ha a doki is bent lenne....

de tényleg köszi a hasznos infokat, meg hogy feltetted a videót, tényleg nagyon jó:)


akinek esetleg lenne véleménye a másikról, azt is szívesen elolvasnám...

2010. júl. 13. 11:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi itt voltunk: [link]

A felvételek nagyon-nagyon jók lettek, és nagyon kedvesek is voltak. Csak ajánlani tudom.

Itt egy kép, a mi kislányunkról: [link]

2010. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen, nagyon édi a babád:)
2010. júl. 13. 14:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Én voltam egyszer kizárólag babamozin. Ott tényleg nem mérnek meg semmit, viszont azt azért elmondta az ultrahangos, hogy megvan mindene, hólyag telített stb. Mi egyébként most voltunk a csodabent ultrahang stúdiöban, nagyon alaposan megnézte, majdnem fél órányi videót kaptunk, plusz képeket cd-n plusz egy kinyomtatott képet is. Így volt 12500, ja és még kuponokat is katunk, amiket le lehet vásárolni.
2010. júl. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!