Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megőrült barátnőm terhesség...

Megőrült barátnőm terhesség alatt? Kiszeretett belőlem?

Figyelt kérdés
Terhesség elött nem voltak gondok de teherbe esett és 4honaptol mint aki megőrült!Nekem jött szembe köpött stb...El is küldött hogy nem szeret utál látni sem akar és hogy a gyereket sem láthatom!Sosem értem hozzá csak a kezét fogtam le hogy ne üssön meg néha kiabáltam már vele mert nem birtam!Elhord mai napig mindennek!Kiszeretett belölem?Össze vissza beszél!Nem tudok semmit sem roluk!Nem beszél velem!Szüleivel sem tudok beszélni mert nem adnak értelmes választ!Fog ez változni szülés után?
2019. aug. 20. 19:54
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Esetleg depresszios?
2019. aug. 20. 19:58
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Miért ment neked?
2019. aug. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Egyszerűen magátol,féltékenykedés ok nélkül...Meg már nevettem amiket összehordott hülyeségeken ezekért...
2019. aug. 20. 20:13
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
Igen, ebbe mi nem latunk bele kb semennyire, hogy miert van ez! Bennem is felmerul a kerdes, ok nelkul miert ment neked? A hormonok miatt, es azert mert erzekenyebb, lehet “tettel ellene” olyat, amirol neked lehet fel sem tunt, hogy neki mar tulment a hataron, es benne megragadt, nem tudja magat tultenni valamin! De igen, akar lehet depresszio is, viszont ezt is csak ti tudhatjatok, mi valthatta ki, ilyen esetben viszont neked kell ugymond segitened rajta, nem tudjuk az elozmenyeket sem, akartatok ezt a babat vagy csak becsuszott?! Megprobaltal mar vele leulni beszelni meg mielott elment volna?
2019. aug. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Probálnék vele beszélni de mindig ordit és elhord mindennek!Már feladtam a probálkozást akármennyire is szeretem!
2019. aug. 20. 20:18
 6/26 anonim ***** válasza:
49%

Ez egyáltalán nem a hormonok miatt van ezt már konkrét kutatásokkal cáfolták, csak egy jó ürügy a nőknek, hogy van mire fogni a bolond hajlamaikat. A terhességi hormonok teljesen másra hatnak, a te esetedben, kérdező, a csajod nem tud viselkedni, gyanítom, hogy nem ismerted ezt az oldalát mert nem vagytok együtt még évek óta.

Nem fog változni szülés után, ez az ő személyisége.

2019. aug. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
1 éve vagyunk együtt örültem a babának is de ilyet még nem tapasztaltam vele szembe annyit tudok járt régebben pszichologushoz!31 éves
2019. aug. 20. 20:29
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
1 év után nem ismered. Ez a baj. 10 év után is tud meglepetést okozni a párom. Vsz eddig is ilyen bolond volt, csak nem mutatta. Kellett neki valaki aki csinál egy gyereket. Tette a jó kislányt, amíg negcsináltad. A gyerekről semmiképp ne mondj le. Jogod van látni és vele lenni.
2019. aug. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
31 éves de mindig szerető szerepben volt komoly kapcsolata sosem!
2019. aug. 20. 20:51
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

A hormonok elég sok mindent okoznak.

De ilyet a semmiből nem.

Vagy tettél vmit ellene, vagy pszichiáterre van szüksége.

2019. aug. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!