Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megőrült barátnőm terhesség...

Megőrült barátnőm terhesség alatt? Kiszeretett belőlem?

Figyelt kérdés
Terhesség elött nem voltak gondok de teherbe esett és 4honaptol mint aki megőrült!Nekem jött szembe köpött stb...El is küldött hogy nem szeret utál látni sem akar és hogy a gyereket sem láthatom!Sosem értem hozzá csak a kezét fogtam le hogy ne üssön meg néha kiabáltam már vele mert nem birtam!Elhord mai napig mindennek!Kiszeretett belölem?Össze vissza beszél!Nem tudok semmit sem roluk!Nem beszél velem!Szüleivel sem tudok beszélni mert nem adnak értelmes választ!Fog ez változni szülés után?
2019. aug. 20. 19:54
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Semmit nem tettem vele egyszerüen szülei sem tudnak rá hatni...teljesen elment a feje...
2019. aug. 20. 21:27
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beteg.
2019. aug. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
De azt mondja neki nincs baja!Egyszerüen nem veszi észre hogy baj van!Pedig elfogadtam és szeretem is!
2019. aug. 20. 21:42
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Akarara ellenére nem lehet orvoshoz vinni csak ha egyértelműen ön-vagy közveszélyes.

Ez nagyon nehéz helyzet.

A szülei szerint is baj van vele?

2019. aug. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Az apja mondta már néha megérdemelne 1-2 pofont!
2019. aug. 20. 22:00
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Eddig csak szeretői kapcsolatai voltak - írtad. Ezt ugye úgy kell érteni, hogy teveled nem ilyen kapcsolatban van, de ez az első normális kapcsolata?


Nos, valószínűleg tudat alatt fél az elköteleződéstől. A szeretői viszonyban nem kötelezi el magát a másik fél, tehát neki sem kell. Most viszont el kéne, és ettől pánikolt be.


Szerintem költözz el tőle, számoljatok el az anyagiakkal, jelezd, hogy a gyerektartás jár neki, neked meg az, hogy láthasd a gyereket. Ezen kívül senkinek semmi nem jár.

Aztán éld a világodat: ha FB-t aktívan nézitek/használjátok, akkor rakj fel olyan fényképeket, amin érződik, hogy a hirtelen jött szabadságot nagyon élvezed.

Van esélyed rá, hogy rájön, butaságot csinált. AKKOR viszont ragaszkodj hozzá, hogy csakis úgy kezded újra a kapcsolatot vele, ha közösen elmentek pszichológushoz.


Amit írok, annak van kockázata: hogy nem fog soha visszakéredzkedni. De szerintem ennél több esélyt semmi más lépés nem adna. Ha nem jön vissza, akkor lesz egy kisgyereked, aki iránt erkölcsi és anyagi kötelezettségeid lesznek, meg egy óriási tanulság az életedben, ami óvatossá fog tenni.

2019. aug. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Segitem anyagilag 800e adtam már oda most 8 honapos,családi háttere elég jo...velem komoly kapcsolatba kezdett...fb om insta semmi sincs mert bele kötött mindenbe...
2019. aug. 20. 22:15
 18/26 A kérdező kommentje:
És ugy fog szülni elmondta hogy az ö vezetéknevét veszi fel hogy ne legyen közöm hozzá....
2019. aug. 20. 22:15
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg az előélete miatt bekattant. Mivel mindig szerető volt, megtapasztalta, hogy a férfiaknál nem hűségesek.

Terhesen borzalmasan kiszolgáltatottnak érzi magát, innen a baj.


Viszont ez több, mint túlzás. Menjetek minél előbb orvoshoz, mert depresszió utána meg gyermekágyi pszichózis lesz a vége.

2019. aug. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Rám nem hallgat és beszélni sem beszél velem a szülei pedig ugy gondolom lesz@rják....sajnos :/
2019. aug. 20. 22:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!