Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13. Dpo-n nem túl halvány ez...

13. Dpo-n nem túl halvány ez a teszt?

Figyelt kérdés

Az ovulációm pontosan tudom, mikor volt, mivel gyógyszerrel irányították a ciklusom.

10-es érzékenységű tesztem ilyen lett:


[link]


2019. aug. 23. 22:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Utána is néztem: most új a Facelle, és 10-es érzékenységű. Amikor utoljára használtam, még 25-ös volt, ezért hittem azt.

Szerintem akkor ez megint egy kémiai terhesség lesz... Most már nem tesztelek többet, nem idegesítem magam vele, és tesztem sincs több itthon. Ha addig nem jön meg, szerden elmegyek vérvételre.

2019. aug. 25. 08:36
 12/12 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Ne add fel! Ahogy írtam, nekem a Facelle a 15.-16. Dpo-n volt ilyen, mint a tiéd a 13.-on. És most a 18.-on már erösebb! Nekem volt sok kémiai terhességem, azok a tesztek nem így nézteki, hanem keresni kellett a csíkot.
2019. aug. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!