Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy már befordult?...

Lehet hogy már befordult? Valaki volt már így?

Figyelt kérdés
Első babám császárral született ugyanis nem fordult be,viszont most 29 hetes vagyok és elég eros fájdalmat érzek a nemiszervemnel ha felemelem a lábam vagy pisilek, lehet hogy be fordult? Vagy mitől fájhat?

2019. aug. 26. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Haat, ezt egeszen biztosan csak uh-n az orvos fogja tudni megmondani, legalabbis en pl mozgasbol nem tudtam volna megallapitani, hogy van fordulva a baba mert mindenhol ereztem minden iranyba😄 viszont nekem a szemeremcsont fajdalom 30 hetesen kezdodott, es mai napig megmaradt, holnap leszek 40 hetes, kinkeserves, de nekem is igy kezdodott hogy csak labemelesnel es pisinel, aztan 1 het utan ugy eldurvult, hogy egy egyszeru agyban fordulastol is be tudtam volna pisilni a fajdalomtol, azota pedig folyamatosan fokozodik, kesobb mar a sok allas, ules, minden rossz hatassal volt ra! De van egy jo hirem, van akinel ez csak 2-3 hetig tart, es utana elmulik, ha neked is ez van netan, en nem voltam ilyen szerencses! Az orvosom azt mondta ezt a fajdalmat egy hormon termelese csinalja ami lazitja a tagulashoz a csontokat, azt hiszem relaxin a neve, es semmit nem tudsz ellene tenni, csak pihenni!
2019. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29 hetesen még bőven fordulhat ide oda. Lehet hogy most épp befordult, aztán majd vissza. Csak uh tudná megmondani az aktuális (ami nem végleges) helyzetét.
2019. aug. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 24.héten fordult be és maradt ott a végéig szóval simán lehet ,de még nem feltétlen végleges
2019. aug. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!