Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan lehet tudni hogy a...

Honnan lehet tudni hogy a baba befordult már a születési pózba? Kíváncsi vagyok, de csak 2 hét múlva megyünk az utolsó ultrahangra.

Figyelt kérdés
2019. febr. 2. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Már jóval előbb befordulhat.
2019. febr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem fordult be (elakadt a medencémben) mégis megindult a szülés. A szülőszobán fordították be. Na azt nem kívánom senkinek.
2019. febr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A végefelé lehet inkább érezni a koponyafekvést, amikor már elég lent van a baba és beékelődik a feje. Na ez olyan érzés mintha egy görögdinnye lenne a lábad közt, ami nagyon nyom. Esetleg tájékoztató jellegű lehet az is, hogy hol érzed rúgásokat. Bár nekem harántfekvésben is a bordáim alatt rugdosott :)
2019. febr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam semmi különös jele nem volt. Észre se vettem. 40.hét előtt két nappal voltam Nst-n, ahol a doki megvizsgált és mondta, már útra készen kitapintható a feje. Rá egy napra megindult.
2019. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!