Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy az X-epil a legkevé...

Igaz, hogy az X-epil a legkevésbé érzékeny a tesztek között?

Figyelt kérdés
2019. aug. 27. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, van-e kevésbé érzékeny, de hogy nagyon gyenge, az biztos. Meg sokszor szellemcsíkos.
2019. aug. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igaz.
2019. aug. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

A szellemcsíkot hagyjuk, ép elmeállapotban lévő nő felfogja a pozitív és negatív teszt közti különbséget...

Én próbáltam X-epilt, full negatív (avagy “szellemcsíkos”) lett, míg a Predictor Early halvány pozi - pár nappal később pedig egyértelmű pozitív. ;)

2019. aug. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom, hogy csinálják, de tényleg van különbség. X-epil negatív, más, szintén 25-ös (azt hiszem Müller sajátmárkás) teszt pozitív lett ugyanabból a vizeletből.
2019. aug. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nálam pont az ellenkezője áll fenn:

Lombikunk volt, és utána kellett még adnom hcg-t. Teszteltem egy egyet a beadás másnapján, hogy lássam, kb. milyen erősségű tesztet produkál. Most, 3 nappal később teljesen ugyanolyan lett a teszt. Arra számítottam, hogy halványabb lesz, ahogy ürül, de nem. Lehet, hogy elindult valami, és van már saját hcg is?!

2019. aug. 27. 13:53
 6/7 A kérdező kommentje:
És mindez úgy kapcsolódik a kérdésemhez, hogy direkt X-Epil tesztet vettem, mert úgy hallottam, hogy az a legkevésbé érzékeny. Gondoltam, így legalább nem lesznek kétségeim. Mindkét teszten a kontroll csík kb. fele olyan erős, mint a teszt csík.
2019. aug. 27. 13:58
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. Szerintem ne agyald túl. Várd meg a minimális időt beültetés után, és tesztelj akkor egy érzékenyebb teszttel, vagy várd meg a vérvételt.


Nekem követve volt a peteeresem, és a 13.napon halvány de pozitív lett az x-epil. Igaz hogy a 12.nap a predictor egyértelműen mutatta már a terhességet, de a csak az x-epilt csinálom 13.nap az is egyértelműen bár halványan pozitív volt

2019. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!