Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba nyomhatja a hólyagomat?

A baba nyomhatja a hólyagomat?

Figyelt kérdés
Már kétszer volt hólyaghurutom, kaptam is rá gyógyszert. A védőnőm szerint igyak sokat hogy "átmossa" a vizeletemet, meg is van a 4 liter napi szinten de hiába ha az se segített legutóbb. 2 hete voltam utoljára felfázva. Éjszaka 1x vagy 2x járok pisilni de van hogy reggel kellek fel és belenyílal a hüvelyembe elég kellemetlenül :/ megint felfáztam volna vagy ilyenkor ez már normális 36 hetesen?

2019. aug. 28. 07:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Barmelyik lehet. Ha folyamatosan erzed, akkor inkabb felfazas. A d-mannozt probaltad? A tozegafonyabol nyerik ki, egy kanallal kell meginni egy nagy poharral, es ra felorara fel liter vizet lehuzni, csodat tesz. Nem olcso egy dobozzal, de sokaig eleg, es tenyleg nagyon jo.
2019. aug. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valamennyire nyomhatja, de az is benne van, hogy a medencefenék izmai gyöngék - erre való a Kriston-féle intintorna!
2019. aug. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az utolsó hónapokban sokszor keltem éjjel mert szó szerint a holyagomon ült.Szoval akár lehet normális is,de nézzen rád az orvos mert az a biztos.
2019. aug. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!