Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kis mama vagyok. A...

36 hetes kis mama vagyok. A nyákdugóm valószínű már elment, mert most néztem utána, hogy milyen. Tegnap este óta kis mennyiség zöldes folyásom van, de csak a tisztaságin látszik. Pisilés alatt/után nem. Milyen folyás lehet?

Figyelt kérdés
A magzatvízet jobban kellene érez nem igaz? Mert hallott am olyanról, hogy szivárgás és azért zöldes mert a kicsi belekakilt.

2019. aug. 28. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ügyeletre menyi be ezzel. Lehet, hogy szivárog és azért zöld mert bele kakilt. Veszélyes ha abban a vízben van a baba és bele iszik!
2019. aug. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj* bocsánat telefon át írta
2019. aug. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
En a helyedben biztosan elmennek orvoshoz, de minimum felhivnam! Van akinek csak hajszalrepedes van a burkon, az nem latvanyosan folyik, de ha nem is a magzatviz, akkor valami fertozes ami szinten veszelyes a babara! Orvos!!! Irj majd mi volt!
2019. aug. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj* bocsánat telefon át írta
2019. aug. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menj be ma orvoshoz, mert a zöld folyás terhesen nagyon nem jó(mondjuk nem terhesen sem). Lehet magzatvízszivárgás, ha bekakilt a vízbe, vagy fertőzés. Nem ijesztgetni akarlak, de tényleg nézzenek rád.
2019. aug. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék negativ lenni de én már tegnap este bementem volna a korházba ahelyett itt kérdezősködsz,talán egy orvos választ is tudna adni a kérdésedre.Könyörgöm 1 kifejlett baba van benned.
2019. aug. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden rendben kèrdező?
2019. aug. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!