Angelika vagy Anna?

Figyelt kérdés
Ez a ket nev kozott vacilalok engem nem zavar ha popularis vagy sem, csupan hangzasra, melyik a szebb szerintetek?
2019. aug. 29. 23:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ezek közül az Anna. Az Angelikát liknak fogják csúfolni a leleményesebb gyerekek. Amúgy sem szép név.
2019. aug. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Anna tucatnév, de ha neked nem baj akkor ok.

Angelika se lenne rossz, de nekem fura az a "lika" a végén. Akkor inkább már az Angéla.

2019. aug. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Anna. Az Angelika nekem kulfoldiesen hangzik, idegen.
2019. aug. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem tetszik. Anna tucatnév, az Angelika helyett meg inkább az Angelinát választanám. Nem jönnek be a "ka" végződős nevek. De ha csak ezek közül lehet választani, akkor inkább Angelika.
2019. aug. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Latom meg mindig sokaknak nem jott at, h nem erdekel, h tucatnev e, es csak hajtogatjak a statisztikat...


Mindegy, koszonom azoknak, akik a kerdesre valaszoltak!

2019. aug. 30. 11:58
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Ha csak ez a két név közül leget választani akkor Anna.


Off: Minap megismertem egy gyönyörű középkorú hölgyet. Angélának hívják. Szerintem igazán szép és nőies csengésű név. 🙂

2019. aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Speciel én nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy Annából 5 millió van, emiatt nekem hangzásilag se tetszik.

Másrészt meg valószínűleg azért is vagyok ennyire ellene, mert én Anita vagyok, ami ugye, az Anna spanyolos formája. Úgyhogy továbbra is a a Angelika.

2019. aug. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Anna
2019. aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egyik sem.
2019. szept. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!