Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anna névről mi a véleményetek?

Anna névről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nagyon gyakori a környezetetekben a piciknél?
2015. dec. 5. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Szépnek szép név de nagyon sok gyereket hívnak így. Hanna meg Anna a leggyakoribb nevek. Itt a környéken sem egy van bár beismerem nem tudom melyik név, nagyon hasonlítanak. Én nem vagyok a gyakori nevek ellensége de ez már nekem is túl sok.
2015. dec. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Számomra nagyon egyszerű név, de talán csak azért tűnik úgy, mert szinte minden 2. kislányt így hívnak felénk. Szóval, igen, elég gyakori.
2015. dec. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1 Annát ismerek, aki kicsi, nálunk nem gyakori.
2015. dec. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk nem gyakori, inkább a Hannák, Lilik, Kirák hemzsegnek a kicsik körében.

Az Anna egy örök név, minden korosztályban tökéletesen viselhető, egyszerű, más országokban is kimondható, szinte minden vezetéknévhez passzol.

Van ami nekem jobban tetszik, ezért nem adnám, de szerintem nagyon jó választás.

2015. dec. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik kedvenc lánynevem, és nem érdekelne, hogy hàny kislányt hívnak így, azt adnám, ami tetszik.

Régen meg hemzsegtek a Máriák, Erzsèbetek, Ilonák, Katalinok..

2015. dec. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, elég gyakori, bár az én gyerekem, ha lány lesz, Anna lesz a 2. neve mamám után, így nem érdekel, hogy mennyire gyakori, ha Teri, vagy Júlia lett volna mamám, akkor úgy nevezném :)
2015. dec. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az oviban átlag 2 Hanna és 2 Anna jut egy csoportra... Szép név, de szinte mindenkit így hívnak! Most a családban is született 2 Anna.
2015. dec. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem tetszik, NEKEM falusias érzetet kelt. Az, hogy felkapták csak ront rajta, nem is értem, hogy miért szeretik.
2015. dec. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!