Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszprémben kitől kell hogy...

Veszprémben kitől kell hogy meglegyen a 4 pecsét a kiskönyvbe?

Figyelt kérdés

Csak mert már 2 genetikai uh-on voltam a kórházban, és egyszersem pecsételtek. Mindenképpen a kórházi orvosé kell, vagy ha járok magándokihoz, akkor az övé?

És a védőnői pecsét is beleszámít? Az van bőven.


2010. júl. 14. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell pecsét. A szülés lőtt, kb a 35-36héten érj a nőgyógyászodtól igazolást, hogy addig a napig hányszor jelentél meg nála. Ez elég szokott lenni.
2010. júl. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm.

Még annyit had kérdezzek hogy a magán dokitól is elég, vagy a kórházban kell valakitől?

2010. júl. 14. 08:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindegy, hogy magándoki, vagy kórházi doki, lényeg, hogy nőgyógyász legyen, hiszen ő végez terhesgondozást. A magándokid teljesen jó, de ha a kórházban akarsz kérni, akkor kelleni fog a pecsét a kiskönyvben, mert egy ismeretlen orvos nem tudja hasraütéssel megállapítani, hogy valóban voltál-e négy alkalommal.

Igy szerintem érdemesebb a magándokitól:)

2010. júl. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp valami miatt a kórházitól akarsz, akkor pedig ott vannak a leletek, amiket ad minden vizsgálat alkalmával. Azokat úgyis bevezeti a védőnő a kiskönyvbe...
2010. júl. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen. A leleteket bevezeti a kiskönyvembe, csak ugye pecsét akkor sincs. Bár a leletek megvannak, úgyhogy bizonyítani tudom hogy voltam. Meg hátha elfogadják a magán orvosét is, akkor teljesen jó, mert oda is járok. Csak nem tudtam hogy elég az igazolás kiskönyvi pecsétek nélkül is. Más kismamáknak bepecsételik, meg beírják az uh-ot a kórházban? És csak én vagyok ilyen kivételezett helyzetben, vagy általánosan tesznek az ilyesmire?
2010. júl. 14. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!