Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet kapni Székesfehérvár...

Hol lehet kapni Székesfehérváron, vagy Veszprémben kismamanadrágot?

Figyelt kérdés
És lehetőleg nem túl drágát?Erre a pár hónapra nem szeretnék (és nem is tudnék) sok pénzt kiadni rá...
2011. júl. 21. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Fehérváron a Távirda utcában vettem még a télen. Bababolt, de kismama ruhák is vannak fele áron, mint a Brendonban.
2011. júl. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én kb. 1-2 hónapja vettem az Alba Plázában a Shiva üzletben. 3.000-4.000,- Ft/db

A Plázában a C&A-ban is vannak kismama ruhák, de ott drágábbak.

2011. júl. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a C&A-ban vettem, lehet hogy drágább, de normálisan néz ki és úgyis csak egy-két nadrág elég a terhesség alatt.
2011. júl. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól füg milyet szeretnél, ha nagyon trendit, akkor szerintem C&A, de szerintem horror árban van és nekem 3 kismama leggingsem szakadt szét január óta, silány volt a minőségük.


Ha beéred egy egyszerű szabású farmerral, akkor szerintem rendelj tőlük: [link]

Korrektek, árban is jók és szuper a mérettáblázatuk.


Ha nem híztam volna meg comban is, akkor még most is a tőlük rendelt nacit hordanám.


33 hkm

2011. júl. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!