Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Külső aranyérrel mit lehet...

Külső aranyérrel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Pár hete iszonyatos szorulásom volt... Amikor végre sikerült wczni akkor vérzett is egy picit. Utána rendbe jött minden.

Most két napja azt vettem észre, hogy olyan fura érzés van a végbélnyílásnál. Megnéztem és láttam, hogy van egy pici kékes kitüremkedés. Aranyér a gyanúm.

Ezzel lehet a nődokihoz fordulni? Vannak visszereim is (ha jól tudom ez is olyasmi) és mindig kérdezi hogy mi újság velük, meg egyszer kérdezte hogy lágyék tájon észleltem e őket, akkor ilyesmire gondolhatott?

Ez befolyásolja a szülést hogy természetes legyen?


Idióta megjegyzésektől kíméljetek!

25hkm



2019. szept. 1. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja. Irass ki kenőcsöt,kúpot ami ajánlott kismamáknak.Nődoki nem tud vele mit kezdeni,proktológust keress fel.
2019. szept. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kenegesd. Nagy wc után ha van lehetőséged mosakodj meg langyos vízzel. A szülést nem befolyásolja, de sajnos fordítva igen. Vagyis nagy eséllyel rosszabodni fog. A kórházi csomagba pakold be a bevált krémedet is. Kellemetlen tud lenni, de kicsit se kezelhetetlen, csak oda kell figyelni rá és az első jelre kenni.

Én reparont használok. De gyógyszertárban is biztos tudnak segíteni, illetve a nőgyógyász is biztos tudja mit használhatsz terhesen.

2019. szept. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!