Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet kezdeni terhesen...

Mit lehet kezdeni terhesen aranyérrel?

Figyelt kérdés
3. babámat várom és még csak 8 hetes vagyok de már elkezdődött. előző 2 terhesség,szülés alatt is volt. szülés után brutál volt.minden kiprobáltam: hemorid,reparon,körömvirág krém,varázsdió,még egy krém aminek nem jut eszembe a neve+a krémek kúpjai de mind hatástalan. nagyon félek a szülésnél mi lesz vele...voltam már vele orvosnál de akkor pont elmult és nem látott semmit. eszek mindennap gyümit zöcsit bár nem nagyon kivánom. probálok teljes kiörlésű termékeket joghurtokat is. van esetleg valami tuti tippetek vagy tanácsotok? köszönöm

2015. szept. 20. 09:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress rá a Kristonféle intimtornára!
2015. szept. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!