Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fájdalomcsillapítót...

Tibet85 kérdése:

Milyen fájdalomcsillapítót szedhetek esetleg milyen izomlazito krémet hasznalhatok ha fenn all a terhesség esélye?

Figyelt kérdés
Babaprojektben vagyunk a párommal es ha sikerult is megfogannia meg nem tudunk rola mert kb 5-6 napja lehet,de meg húzódott a derekam alig birok menni,állni amit eddig használtam regebben gyógyszert nem lehet terhesség alatt szedni felek h valami bajt csinálnék ha esetleg ott a kisbaba de Nagyon szenvedek
2019. szept. 2. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Panadolt,mexalemet de szerintem semmit sem hat. Én is folyton így járok..krémet pedig az első trimeszterben semmiképp.
2019. szept. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gyógynövényes krémet sem?
2019. szept. 2. 14:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Még be sem ágyazodott, ha fenn áll, kapcsolatban sincs veled, szóval barmit beszedhetsz.
2019. szept. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bármit ahogy alkoholt is ihatsz...nincs kisbaba may egy vándorló petesejt van a petevezetékben, ami.be sem ágyazódott. Bármit csinálhatsz amit egy nem terhes tehet, ha pozitív a teszt majd elmész orvoshoz de akkor is van még pár hét amíg nem közös a vérkeringés
2019. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes (egyelore), tehat barmilyen fajdalomcsillapitot vagy kremet alkalmazhatsz.
2019. szept. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bármit bevehetsz meg. Később panadol, ami semmire sem jó, meg kukatolteleknek is silány... Nekem algopyrint irt fel doki abból sokszor egy fel is elég. Lobalzsamot pl nyugodtan használhatsz. Sokminden túl van tolva amúgy. Vény nélkül azért nem.lehet halálos dolgokat kapni, csak ugye terhes nőkön nem tesztelnek igy minden tiltólistán van kb. Kivéve amit már 100 éve használnak az emberek és tudjak hogy biztos nem art. Azért az ibuprofennel vigyázz mert az tényleg nem jó. (Algoflex). De ilyen korán meg tökmindegy.
2019. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!