Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.6 hetes terhes vagyok. Ma...

Kb.6 hetes terhes vagyok. Ma gyenge barnás váladékolásom volt, illetve van. A doki szerint ez előfordul. Nem görcsölök, de nagyon félek. Ez lehet vetélés, vagy elhalt "magzat" jele?

Figyelt kérdés
2008. nov. 15. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam is 6 hetesen volt,de nyugodj meg,előfordul.Szedj Magne B6-ot és folsavat,igyál sok folyadékot és pihenj amennyit csak tudsz.17 hetesek vagyunk és semmi bajunk:D
2008. nov. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%
Az előző vagyok.Ha elhal a magzat az fájdalommal jár és vérzéssel,úgyhogy semmi baj.
2008. nov. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem akarlak megijeszteni de nem biztos,hogy görcsölsz vagy bármi tünete van az elhalt magzatnak.Nekem egyetlen tünetem volt az pedig a barna folyás.A barátnőmnek ugy szintén.Előfordulhat 1szer,de nem több napig.Reméljük nállad semmi baj sincs.
2008. nov. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

A terhesség elején a hormomváltozások miatt fellép barnázás. Ez nem jelnt elhalást, egyszerűen csak a hormonok változása miatt van.

Az elhalás, vetélés jele a vérzés, és a görcsök.

2008. nov. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne ijedj meg.Nekem a terhesség 5 hete körül volt eleinte barnázás, majd egy kevés vérezgetés, több napig.Nekem csak a méhszájtól jött a vér.Volt egy kis görcsöm is.Kaptam rá utrogestant, ami progeszteront tartalmaz.Ez be is vált elált tőle a vérzésem.Igaz feküdnöm kell, de megéri.Ha a babád egészséges és vigyázol magatokra akkor megmarad.Az én kis pocaklakóm is megmaradt, és azon leszek hogy továbbra is szépen fejlődjön és minden rendben legyen.

2008. nov. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az előrehaladott vetélésnek a jele a vérzés és a görcsök.

Nekem két hete fejeződött be a vetélésem. Két napig picike barnás folyásom volt. Nagyon halvány, csak fehér színű fehérneműn látszódott, hogy barna. Azután három napig semmi. Utána két napig gyenge vérzés, harmadik napon erős vérzés és görcs. Még aznap este ahogy beértünk a kórházba, missed ab műtétet végeztek.

De ne gondolj feltétlenül vetélésre, az első 12 hétben sűrűn előfordul a barnázás, vérezgetés.

Ahogy pirossá válik, menj vissza a dokihoz, hogy uh-on megnézze a babát, minden rendben van-e. Ha rendben van, valószínű kapsz gyógyszert, ami megtartja a babát.

Ha baj van a kicsivel, akkor úgyis elmegy.

2008. nov. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászóló vagyok: a kórházban kiderült, hogy nem volt szívhang és a baba is sorvadt, ezért volt a műtét. ha a baba rendben lett volna, akkor csak gyógyszert adtak volna, azt mondta a doki.
2008. nov. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!