Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fantom magzatmozgás, vagy...

Fantom magzatmozgás, vagy rejtett terhesség? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A kérdésem furcsa lesz. 41 éves vagyok, van 3 gyermekem. Nem tervezünk többet. Menstruációm 24 napos, talán kicsit kevesebb 2 hónapja a szokásos mennyiségnél (inkább csak 2-2.5 napos) de betudtam annak hogy a változó kor is közeledhet. Most pár hete viszont mozgást érzek a hasamban. Nem hiszem hogy terhes lennék,(talán 2 hónapja késett 2 napot,akkor teszteltem negativat)bár feljött pár kg az elmúlt hónapokban, a hasam sajnos nem ment vissza igazán sosem, ma azt vettem észre,hogy mikor ezt érzem,még kivülröl is látszik a mozgás. Volt valaki hasonló cipőben? Olvastam fantom magzatmozgásról..ez lenne?
2019. szept. 6. 16:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

Ne haragudj, de 41 évesen 3 gyermek után

ezt itt kérdezed meg?


Két hónapja teszteltel.

Vagy a beleid mozognak,vagy úton a 4. Gyermek.


Istenem....

2019. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Többet nézek ki egy 41 éves, 3 gyerekes anyukából, mint ilyen sületlenséget...
2019. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A kérdésem a következő volt : Volt e valaki hasonló cipőben... :O teljesen valószinületlennek gondolom a terhességet de bélmozgásnak túl erős és egyre gyakoribb. Ezért kérdem,járt e igy valaki.
2019. szept. 6. 16:44
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Vegyél egy tesztet. Most. Ha holnap reggel negatív, akkor fantommozgás, anyukámnak 5 gyerek után még most is van (14 éves a legkisebb öcsém). Nekem a 2. után fél évvel is előfordul sokszor.
2019. szept. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Tuti vennék tesztet. Fantommozgást az első szülésem után 1 evig ereztem, de szabad szemmel nem volt látható. A másoeik gyerekem után 1x sem volt. Én a helyedben orvoshoz mennék.
2019. szept. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Veszel egy tesztet és megnyugszol. Én 29 vagyok, és néha látszanak kívülről a bélmozgásaim.
2019. szept. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Szülés után 1 hónapig éreztem még a baba mozgását pedig nem az volt mégis annak képzeltem be.
2019. szept. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%
És mi van ha egy nagyobb bélférget érzel ?
2019. szept. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 khniki ***** válasza:
100%
Ismerősünk járt így. Azt hitte, változókor, aztán elkezdett valami mozogni a hasában. Elment orvoshoz, kuderült, hogy babát vár. :)
2019. szept. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy , lehet hogy csak a hasi aortád lüktet be . Nekem egy tájt , nagyon sokat csinálta a hasam , és nem tudtam hova tenni , olyan volt , mintha belülről mozgott volna bennem valami. De nem baba volt , és kiderült , hogy csak az artéria volt ami ezt okozta szinte egész nap nagyobb megszakításokkal.
2019. szept. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!