Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ketonok és protein nyomokban...

Ketonok és protein nyomokban a vizeletben, mit jelent?

Figyelt kérdés
13 hetes vagyok, voltam vizeletvizsgálaton és ez az eredmény jött ki.Volt valakinek hasonló eredménye?Házi orvossal holnap beszélek mindenképpen, csak tapasztalatokra lennék kiváncsi.

2019. szept. 10. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy vagy terhességi cukorbetegséged van, vagy csak nem eszel eleget/ elég szénhidrátot és húgyúti fertőzésed is van.
2019. szept. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elso jol irja
2019. szept. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak nyomokban, az leginkább is azt, hogy meg kell ismételni a vizsgálatot, meg figyelemmel kellene kísérni a vércukrod meg a vérnyomásod. Vizesedést nem tapasztalsz?
2019. szept. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szaisztok!Köszönöm a válaszokat!Voltam az orvosnál, azt mondta hogy ez a "nyomokban" olyan kicsi mennyiség hogy nem kell vele foglalkozni.Gyakran előfordul ez a nyomokban eredmény, mert nem steril a kórházi pohár, nem megfelelően ad vizeletet a beteg,nem iszik semmit előtte stb.A fehérjére azt mondta, hogy akár hüvelyváladékból is lehet olyan kevés mennyiség, ha nem törölköztem meg mielőtt vizeletet adtam (sajnos valóban nem tettem meg).Ettől függetlenül a nögyógyasznak is elküldtem a leletemet, várom a válaszát.Vizesedni nem vizesedem, a vérnyomásom szigorú ellenőrzés alatt van, mert az első terhességem hellp szindrómával végződött, valamint szteroidot is szednem kellett, ami megnyomta a vérnyomásomat, de lassan 2 hete már azt is elhagytam.A vérnyomásom jelenleg rendben van.
2019. szept. 11. 11:20
 5/5 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy 3 hét múlva kaptam beutalót kontroll vizsgálatra.
2019. szept. 11. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!