Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12 hetes Uh: Szívm : rendben...

A 12 hetes Uh: Szívm : rendben. NT: 45mm. CRL 69mm. És ennyi, ezek jó méretek? A doki körülbelül 2percig nézett elnézést kért mert neki sietnie kellett mert v. ki szült. Kérdeztem hogy minden rendben e van odabökött egy AHA szót és elment.

Figyelt kérdés

Elképzelésem szerint ez hosszabb vizsgálat kellett volna hogy legyen, de nem...

(akihez eddig jártam az 6hetesen tovább nézett mint most, csak aznap nem tudtam menni mikor ő van)

Váci kórház)

Azt mondták hüvelyi lesz, aztán mégsem az lett. Mikor


2010. júl. 14. 20:04
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

az NT a nyaki redő,ami 3mm alatt tökéletes. "

Ezt most olvastam ezen az oldalon, most akkor valami baj van? vagy elírtak valamit a papíromon de 4,5nek is sok lenne.

SOS valaki írja le hogy most ez mi

2010. júl. 14. 20:11
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az nt-t biztosan elírták!


Vagy tök más az adat vagy a 4,5 mm volt az eredmény, ami viszont nagyon nem jó.


Én a helyedben elmennék máshova is uh-ra!

2010. júl. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hét ezek szerint elnéztük, mivel már 4en nézegettük mire kibírtuk bogozni hogy ez talán 1,5mm, ami nagyon megnyugtató, csak a sietős doki 1, -ét 4en néztük 4nek:)

Mire rájöttünk hogy 1, akart lenni.

Nagyon megnyugodtam, de ez télleg 4esnek néz ki. és bocsi

2010. júl. 14. 20:21
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia!Az én eredményeim:Crl:56,7mm

Bpd:20,2mm

Thorax:17,6mm

Szívműködés jó.Épnek tűnő koponyakontúr.Gerinc és hosszú csöves csontok ábrázolódnak.Zárt has,mellkas.Nucharedő:1.6mm

Magzatvíz m. :normál

Plac. tap:melső falon.

Ez hétfőn volt,akkor töltöttem be a 12. hetet.

Durván úgy 10 perces vizsgálat lehetett.Nekem magán dokim van,nagyon körültekintő.

Azt hiszem nagyon elkapkodta a vizsgálatokat.Én a helyedben elmennék egy másik orvoshoz.

Minden jót!

2010. júl. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát igen van különbség a 2között, nem kevés.

Hát remélem nem lesz semmi gond ebből, de örülnék, és megnyugodnék ha ennyire köröltekintően megnézte volna a doki.Lehet elmegyek másik dokihoz, csak az asszisztens is olyan bunkó volt közölte hogy 18, hétig nem kell ide jönni...

:( Olyan bosszantó hogy ennyire nem érdekli a dokit a baba.

2010. júl. 14. 20:34
 6/15 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!Gondolom te is vártad ezt a vizsgálatot úgy mint én.Én ezért választottam orvost magamnak.Tudom,hogy nem kevés az az összeg amit neki kell adnom,de 6 évet vártunk a picire és szerettem volna ha körültekintően foglalkozik valaki velem.Eddig nem csalódtam benne.Szerintem akkor nyugodnál meg,ha más jobban megvizsgálna.És másik városba,községbe nem bírnál átmenni orvoshoz?
2010. júl. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok. 1,4 lesz az biztos, mert ha 4-es lett volna, akkor rögtön jelzi, hogy nagy gubi van.


Sajnálom, hogy ilyen paraszt volt :(

2010. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hát elgondolkodtam rajta, akkor max Pest maradna, fél órával van messzebb az meg nem sok.De félek hogyha eljön az idő" nem érünk be időben a forgalom, dugók...

Szóval nem tudom:(

2010. júl. 14. 20:56
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg szomorú, hogy nem bírta normálisan levezetni az ultrahangot. Amit még megtehetsz, hogy bejelentkezel magán UH-ra, csak sajnos az zsebbe nyúlós, de legalább ott alaposan megvizsgálnak és minden kérdésre válaszolnak.
2010. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

nekem is kb 10 percig tartott , de én nem magánnál voltam.

CRL: 58 mm

BPD:19,3 mm

FL:6

HL:5,5

NT:0,6


hát ezek az adstok , nekem sem hüvelyi volt ,mert minden szépen látszott.

Jó hosszú babád lesz


Üdv

19+3 hetes km

2010. júl. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!