Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15hetes cukorbeteg kismama...

15hetes cukorbeteg kismama vagyok? Ma voltam nődokinál sztk s kérdeztem nem e lehetne ultrahang?

Figyelt kérdés
hisz utoljára 12hetesen nézték a babát..én tudom rosszul hogy mivel a cukor miatt veszélyeztetett vagyok sürübben kéne ultrahangozni illetve labor? mert azt mondta 4ultrahang van...majd 18hetesen lesz a kövi...vizsgálatok pl nézik hogy nincs e kinyilva vagy valami olyanok vannak vagy hogy van ez? nekem azota nem volt ultrahangon kivüli vizsgálat miota 5hetesen megállapitotta a terhességet..
2011. aug. 1. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, tudja a doki, mit tesz. Labor az amit sűrűbben kell nézni, a többit normálisan. Majd 18 hetesen lesz Uh, vizsgálgatni meg nem szoktak ilyen kis idősen sűrűn.
2011. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

0, 12., 18, 32, 36 ezek az uhk, vizsgálat: 0. és onnan havonta, a 16.héttől azt hiszem onnantól meg lehet találni a bébi szívhangját, tehát onnantól szívhang hallgatás. Illetve 3havonta teljes vérkép, havonta vizelet, plusz wasserman, és afp, és két vércsop meghatározás(első labor ill 36.hét)

Plusz 36.héten szoktak tenyésztést is levenni probléma mentes terhességnél.

A cukor hála nálam nem volt, az miatt lehet több vérvétel lesz neked.

2011. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindket terhessegemnel cukros lettem, de emiatt semmi plusz vizsgalat (csak a cukor miatti vervetelek) nem volt. Raadasul a masodikat 38 evesen szultem.

Ne aggodj!

4-5 hetente jartam a nogyogyaszhoz, a vege fele surubben, mindig volt huvelyi vizsgalat, illetve szivhangot mindig nezett a doki, es a vedono is, mert ugye oda is menni kellett.

2011. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!