Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák milyen pózban tudtok...

Kismamák milyen pózban tudtok aludni?

Figyelt kérdés
28 hetes terhes vagyok és egyszerűen nem tudok aludni éjszakánként. Oldalt és háton fekve is légszomjam van.. Szoptatós párna sem javít a helyzeten. Sehogy nem kényelmes. Már utálom az éjszakákat..
2019. szept. 14. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Oldalasan úgy, hogy az egész törzsem megtámasztom párnákkal hogy emelkedjen és a fejem legyen legmagasabban. Így a csípőmet sem nyomja, mert mostanában el szokott zsibbadni. Háton nem kapok levegőt és még horkolok is😣
2019. szept. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En meg csak 21 hetes vagyok, de oldalt fekve tudok aludni. Pont úgy, mint régen. Viszont egyik oldalról a másikra fordulni igencsak kihívás. En azt olvastam ha a térded közé veszel egy nagy párnát és úgy fekszel oldalt, az jó szokott lenni. Nem a szoptatósra gondolok. Hanem rendesen fekszel mint nem terhesen csak egy bazinagy párnával a térded között. Kitartás!
2019. szept. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Oldalt.
2019. szept. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is oldalt, de nekem nagyon jó anatómiai memóriahabos párnám van,plussz egy ilyen 150centis hosszú párna a térdem közt. Az már másik gond, hogy az orrom folyton be van dugulva 😁.
2019. szept. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én végig oldalasan tudok feküdni, vettem szoptatós párnát az segített ugyan egy darabig de már 37. héttől nehéz átfordulni amúgy meg szerencsésnek mondhatom magam mert azon kívül hogy mikor próbálok átfordulni felkelek végig alszom az éjszakát.

39 hkm

2019. szept. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nálam az is gond, hogy a kicsi valamiért nem szereti, ha az oldalamon fekszem. Mindig addig mozog, rugdos, hogy kénytelen vagyok a hátamra fordulni, így viszont nehezen kapok levegőt..
2019. szept. 15. 21:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát pedig reméljük megszokja mert nem fogsz tudni haton aludni 😩
2019. szept. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt nekem is folyton csinálta aztán gondolom addig fészkelődött amíg ő is elhelyszkedett, így a végére meg már meg is szokta sőt van hogy úgy kellek fel mintha félbevágták volna a hasam :D kitartást!

39 hkm

2019. szept. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát én 9 hetes vagyok, de már most nem tudok aludni...... Reméltem ez majd elmulik, de úgy tűnik erről ne is álmodjak
2019. szept. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!