Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, intim kérdés!...

Kismamák, intim kérdés! Melyik időszakban milyen pózban tudtatok együtt lenni?

Figyelt kérdés
Második trimeszteres vagyok és vannak már olyan pózok, amit nem merek bevállalni, félve nehogy baj legyen. Ti a második, harmadik trimeszterben milyen pózokban tudtatok együtt lenni?
2016. szept. 9. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Misszionárius, lovagló,. Kutya pózban már nem jó se kanál pózban mert nyomodik a hasam 23 hetes vagyok
2016. szept. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Na pontosan az utóbbi kettő nem kényelmes nekem sem... Pedig úgy hallottam, hogy ezek mehetnek egészen a végéig... De akkor ezek szerint mendemonda.
2016. szept. 9. 22:44
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hat speciel nekem pont a kanal (oldalfekve) es a kutya 😀

Harmadik terhessegem, ahogy no a has, nalam a haton fekves kizart, mert annyira nyomja a rekeszt, tudot a baba, hogy fulladok.

A lovaglonal meg egy ido utan nagy hassal ugy ereztem magam, mint egy balna, baromira nem volt szexi 😊

Mivel minden esetben csak hasra hiztam, hatulrol nem is latszodott/latszik a terhesseg, egyszeruen abbol a perspektivabol vonzobbnak ereztem magam, szoval tudattalanul is ugy orientalodtam.

A lenyeg, hogy elvezzetek mindketten 😉

2016. szept. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja, de ezek a tenyleg nagy hasas pozok. 23 hetesen meg sehol sem volt semmi hasam, akkora meg plane nem, hogy zavart volna barmiben.
2016. szept. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ezen mar enis agyaltam. De jo h valaki megis kerdezte!!:)

15hkm

2016. szept. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
1# válaszoló vagyok. Még nekem sincs nagy hasam de még is úgy érzem hogy kellemetlen nyomodik nem jó érzés. De igazából párom jobban fél attól hogy valami bajt okoz így inkább csak petting van mint szex..
2016. szept. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30hetes vagyok nekünk még megy a misszionárius póz meg a kutya.apa ebből gazdálkodhat :-) igaz eléggé megcsappant a mennyiség az idő előre haladtával mert eléggé fájok mindenhol de ez a két póz kivitelezhető.
2016. szept. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nálunk a 12ik hétig védelem volt. Szóval doki nem tiltotta csak annyit mondott, hogy ha lehet inkább védjük a Babát. Innentől az a 2 hónap kuka volt, mert ugye az elsőben még bőven volt aktus :)

Utána viszont olyan változásaim voltak, hogy a libidóm nekem a nullához konvergált, apa meg mikor elkezdett mocorogni a baba és látta és érezte már nem akarta ő sem. Szóval most is lehetne nekünk, de valahogy egyikünk sem akar úgy együtt lenni, így más módon vagyunk együtt.

Nálam pl az orgazmus olyan keményedést okoz, ami már-már fáj, amire a doki meg azt mondta, h inkább hanyagoljam akkor, mert elkezdhet kinyílni a méhszájam.

Hogy mi lesz a végéig nem tudom, de valahogy sztem megoldjuk :)


Üdv,

26 hkm

2016. szept. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Misszionárius, kutya, lovagló simán megy, eddig is ezeket alkalmaztuk, mmint terhesség előtt. elég nagy a hasam már, így ink lovaglónál érzem magam én is bálnának, de mivel párom sokat mondja, hogy őt egyáltalán nem zavarja, és hogy hülyeségeket beszélek, így nem vagyok hajlandó foglalkozni az ilyen gondolatokkal :)

igazság szerint apuka itt is jobban félt, én ugyebár érzem, mikor jó vagy rossz, de ő nem és sokszor hiába mondom, h semmi gond nincs, nem hiszi el, hogy nekem/nekünk kényelmes lehet... olyankor megelégelem és mondom jó, akk én leszek felül XD

2016. szept. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bocs, elfelejtettem, 26 hkm 9. válaszoló voltam :)
2016. szept. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!