Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hirtelen szúrò görcs bal...

SonnyDoor kérdése:

Hirtelen szúrò görcs bal oldalt a hasamban 14 hetesen mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok.14 hetes vagyok, többször elő fordult már hogy bal oldalra kisugárzó, illetve hüvelybe nyillalo fàjdalomra keltem éjszaka, ami mozgásra és vizeléskor erősödik.... és a bal csìpőmre kisugàrzik, màr voltam ügyeleten ez miatt, azt mondta dokim magnézium nagy dózisban, és pihenés... most éjjel megint erre ébredtem , elég ijesztő....vérzés még nem volt szerencsére ..hasonlò tapasztalatokra lennék kìváncsi!

2019. szept. 16. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok sok pihenés, és magnézium, ne emelj nehezet és vigyázz magadra. Többet nem tehetsz az ügy érdekében. Jobbulást! :)
2019. szept. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én hasonlóval voltam múlt héten 4 napot kórházban, ugyancsak 14 hetesen. Nálam nem csak nyilaló volt, hanem fennálló folyamatos fájdalom. Végül senki nem talált semmit és szépen elmúlt. Most szerencsére már tudok aludni. De idegesítő volt, hogy senki nem tudott semmit.
2019. szept. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szegény :( de legalàbb elmúlt,én mostmár csak a hólyagom körül erzem főleg mozgáskor és vizeléskor... védőnőm javaslatára egy vizeletet nem árt nézetni , nem e felfázás... remélem nekem is elmúlik ! Boldog baba várást :)
2019. szept. 18. 06:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!