Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes terhes vagyok....

32 hetes terhes vagyok. Mostanában elég gyakran érzek fájdalmat, nem igazán a hasamban, hanem inkább a hasam alján, de oldalt. Kicsit olyan, mintha beleállna a görcs ott valamibe. Első terhességemnél ilyen nem volt. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
A 2 éves kislányomat rendszeresen emelgetnem kell, sőt időnként futok utána. Pihenni napközben nem nagyon tudok/szoktam. Ettől lehet?
2014. máj. 10. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen fájdalmam nekem is van, a méhtartó izmok feszülnek megfelé és azért fájsz.
2014. máj. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, 2. baba szintén. Elvileg normális, de futkározni nem kellene :)
2014. máj. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Megnyugtató, akkor ez normális. Nagyon rá vagyok parázva a koraszülésre, már az elsőnél is állandóan ezen aggódtam, aztán túl is hordtam. Most elvileg programozott császár lesz, mert az előző is az volt. Erre már lélekben felkészültem, csak állandóan aggódok, hogy mi van, ha előbb megindul. Akkor mi várhat rám, mi történik.

Tudom, hogy nem kéne futni, nem is esik jól, de sajnos a kislányomnak ez a jó szokása, hogy akkor ő elszalad én futok utána és ez egy jó játék. Hiába mondom neki, hogy ez nem jó, apával lehet ilyet játszani, de anyával nem. Az meg, hogy nem megyek utána, majd megunja, visszajön, hát, szerintem a világ végéig elfutna, de egy kocsi alá tuti. :-(

2014. máj. 11. 12:46
 4/4 anonim ***** válasza:
31 hetes vagyok,nekem a szeméremdombom ês a belső combom szokott fájni,egy egy fáraszto,rohangálos nap után. Többet kellene pihenni,de még 5hétig dolgoxom én is.
2014. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!