Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzat is “érzékeny” lehet a...

Magzat is “érzékeny” lehet a gyógyszerre?

Figyelt kérdés

Kell szednem egyet, és a dokim ma kérdezte nem e vagyok érzékeny bármire. Mondtam nem, aztán megkérdezte hogy a férjem?

Nem emlékeztem, és azt mondtam nem. De egy fajtára érzékeny. Akkor most amit felírt nem szabad szednem?


2019. szept. 17. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gyógyszer? Mire kaptad? Tudja a doki hogy terhes vagy?
2019. szept. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen a nőgyógyászom írta fel, semicillin fertőzés megelőzésére kaptuk mert 1 hét mulva vagyok kiirva. A férjem a sumetrolimra érzékeny
2019. szept. 17. 11:50
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszedheted. Nem azonos a hatóanyag
2019. szept. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk érdekes egy orvos, aki antibiotikumot ír fel megelőzésképpen.....
2019. szept. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Furcsáltam is, mert nincs semmi bajom. De voltunk 6an kismamák nst után mindenkinek felírta ugyanezt
2019. szept. 17. 12:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem szednem be az biztos. Antibiotikumot feleslegesen nem szabad szedni.
2019. szept. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Streptocicus miatt szokták adni szülés előtt. Baja nem lesz ha kap az anyuka, de ha nem kap, akkor abból sokkal nagyobb baj lehet, ha van valami fertőzése
2019. szept. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7!


Minek előre szedni? A felesleges antibiotikum csak art. Ha nincs bakteriális fertőzés, akkor csak a jó baktériumokat tudja elpusztítani. Még ha egy hét murvára van kiirva: ha nem szül meg még 3 hétig, akkor addig szedi a felesleges gyogysuert???? Életemben nem hallottam még iylen idiotizmusrol

2019. szept. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Félek már bevenni, de kérdeztem hogy ezt miért kell és mondta jobb megelőzni, nagyobb baj hogyha elkapok valamit..

4x1-et irt fel.

Plusz Gynoxin 200mg hüvelykapszulát.

2019. szept. 17. 19:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja.... Jobb. Vérnyomás csökkentőt is adhatna, hátha felmegy az is magasra. Vagy antidepresszánst, végül is lehet az ember depressziós is....
2019. szept. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!