Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetesen a tonik árthat a...

38 hetesen a tonik árthat a babának?

Figyelt kérdés
Annyi mindent olvasok a neten és nem tudom eldonteni de baromira kívánom.
2019. szept. 18. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem árt neki


Hiedelmek szerint beindíthatja a szülést


Én megpróbáltam 40+3-tól napo 1,5-2 l ittam


Semmi nem történt.


Elvileg, ha kész a baba, csak akkor van esély, de nekem is 41+1 indult spontán

2019. szept. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ittam a 40. héten mikor nagyon el akartam kerülni az indítást, megittam napi 2,5-3 litert, hát semmi nem történt...41+1-re született a lányom.
2019. szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sógornőm szombat este leküzdött egy pohárral. Hétfőn töltötte volna a 41 hetet és be kellett volna feküdnie. Reggel villámszüléssel meglett a gyerek.

Húgom liter számra itta, semmi. Aztán egyik este vittem neki almaszószt, dupla adag fahéjjal (már egy hete volt benn a kórházban), éjfélkor elindult ott is a babó. Ő állítja, hogy a fahéj volt.

Szerintem meg ha a baba készen áll jönni fog. Sosem tudjuk meg de valószínű, hogy ezek nélkül is ugyanúgy megszültek volna aznap.

2019. szept. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én csak nagyon kívánom, nem cél hogy meginduljon persze nem bánnám 🤭😁
2019. szept. 18. 22:15
 5/5 anonim ***** válasza:
A nagyfiammal az utolsó 2 hónapban nagyon kívántam és sokat is ittam. 4 órával jött késöbb a kiírtnál. Szóval nem árt.
2019. szept. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!