Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Jó ha sztks rendelés alatt kérem fel az orvost, hogy nála szeretnék szülni (fontos)?

Hollósy doktor úrhoz szeretnék tartozni, mivel csak a MÁV rendelő tudom a rendelési idejét így oda kértem időpontot. De az ügyintéző azt se tudta megmondani hogy a megyeiben vagy a Semmelweis kórházban megtalálom csak hogy fussak egy kört a rendelőben majd a doktor Úr elmondja mi lesz. Nem tudom hogy az asszisztens előtt is megkerhetem? Köszönöm. Nagyon fontos.

Keress kérdéseket hasonló témákban: nőgyógyász, teherbeesés, baba

2019. szept. 19. 04:22  Privát üzenet  

A válasz
Persze, előtte is kérdezd meg nyugodtan. Én az asszisztenstol kérdeztem meg, h mennyiért vezeti le a doki a szülés. Nem lepődött meg rajta, simán válaszolt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2019. szept. 19. 05:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
FONTOS! Ma rendeltem egy oldalról, de meggondoltam magam és nem szeretném átvenni a csomagot Mit csináljak?
Az ilyen rendelhető aranygaluskában hány kalória van? Rettentő fontos! Vagy az éttermiekben. Valíliasodóval.
Hol lehet ilyen pulcsit rendelni?
Hol tudok rendelni császárhoz műtős ruhát? Hugimat nemsokára császározzák és sajnos ebbwn a kórházban nem adnak!? FONTOS!
Tudtok ilyet vagy nem?
Fontos: a www.baitme.com-ról akarok rendelni egy adidas consortium x juice x footpatrol-t (kék) és azt akarom kérdezni hogy mennyi a kiszállitási ár?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!