Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » FONTOS! Ma rendeltem egy...

FONTOS! Ma rendeltem egy oldalról, de meggondoltam magam és nem szeretném átvenni a csomagot Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Utánvéttel rendeltem

2019. aug. 27. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Mondjuk nem veszed át a csomagot. X napon belül úgyis visszaküldik a feladónak. Ha egy fokkal korrektebb szeretnél lenni, akkor írj egy e-mailt az adott eladónak, hogy szeretnél elállni a vásárlástól. Így talán a csomagolási és postaköltséget megkímélik maguknak. Nem mintha átháríthatnák rád, de minek toljunk ki a másikkal, ha nagyon nem muszáj?
2019. aug. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Van néhány kivétel, de alapértelmezetten az átvételtől számított 14 napon (naptári nap!) el lehet állni a vásárlástól. A visszaküldés a te költséged.

Ahelyett, hogy ide irkálsz, a boltot kellene megkeresni, hogy ne adják fel a csomagot, mert nem kell.

Illene több megfontoltság a rendelésnél, mert nem játék a vásárlás.

Ha nem veszed át a csomagot, a bolt nem fogja tudni az okát. Annyi információjuk lesz csak, hogy a megrendelő nem vette át.

Perre nem fognak menni, de nem szerencsés. Nálunk 1-2 alkalommal el lehet ezt játszani, de ha rendszeres, az illető tiltásra kerül.

2019. aug. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Bakker, hívd fel őket, hogy bocsi, mégsem kell, mert meggondoltam magam.
2019. aug. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Ez kb. a 100.-ik ilyen kérdés és még mindig ugyanaz a válasz: AZONNAL mondd le ÍRÁSBAN, jelezd emailben, hogy newm kéred a megrendelést.


https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=meggondolta..


Aztán meg próbálj meg megtanulni felelősséget válallni a tetteidért, mert az internet nem játszótér és az elállási jog nem arra lett kitalálva, hogy felelőtlen emberek szórakozásárt biztosítsa.


Ja, még valami: az ELÁLLÁSI JOG NEM MINDEN ESETBEN ÉL, ha pl. egyéneileg, személyre szabott terméket gyártanak (pl. fényképes bögre), akkor NINCS ELÁLLÁSI JOG!, sem koncertjegynél, sem élelmiszer, stb.

2019. aug. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Még tegnap este írtam nekik e-mailt,hogy törölni szeretném a rendelést.

2019. aug. 28. 10:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Remek 23.47-24.00 között sikerült lemondanod :)
2019. aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!