Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 3+6 héten (? ) megyek...

Ha 3+6 héten (? ) megyek orvoshoz elküldenek másfajta vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Az esedékes menstruációm előtt 2 nappal (ma) lett pozitív a tesztem, holnapra van időpontom nőgyógyászhoz, szombaton lenne az esedékes menstruáció 1. napja. Nem az esetleges terhesség miatt megyek orvoshoz, teljesen más dolog miatt. Ma pozitív lett a tesztem. A kérdésem az lenne, hogy az általános vizsgálatok mellett lesz így valami egyéb vizsgálat is? Vagy el fog küldeni vérvételre az orvosom? Tudom, hogy ilyenkor még egyébként se látszódik semmi, egy esedékes kontroll vizsgálatra megyek csak.
2019. szept. 19. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem kérni fog egy terhesség megállapítást laborba, vagy visszahív pár hét múlvára, amikor már látszik uh-n. Vagy mindkettő :)
2019. szept. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! :)
2019. szept. 19. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

7 nap késés után mentem dokihoz.

Azt mondta, nagyon korai nem biztos, hogy látni fog bármit is, de látta már a hasi uh-n a petezsákot.(akkor voltam 5 hetes kismama)

2019. szept. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem küldött semmilyen vizsgálatára , 2 hét múlva kellett vissza menni.
2019. szept. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!