Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A BMC-ben (Budai Meddőségi...

A BMC-ben (Budai Meddőségi Center) lombik eljárásnál ti sem kaptok soha semmilyen eredményt, ambuláns lapot az UH-kon? Ugyanez igaz az aktuális hormon eredményekre.

Figyelt kérdés
Az ambuláns lapon (amit meg sem kapok, de az EESZT-ről letöltve látom) csak annyit látok, hogy "long megy, lelet a kezelőlapon". Hát ennél azért többet szeretnék tudni. Azt sem tudom, hogy hány tüszőm van. 10. stimulációs napon. Semmit nem tudok. Kérdezni nem lehet, mert múltkor úgy lebasztak, hogy megszólalni sem merek. De legalább leletet kapnék, ha már nem mondanak semmit. Furi ez nekem.
2019. szept. 19. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom kinél vagy, de én Szűcsnél normálisan kérdeztem. Tény, hogy magától nem mondott el sok mindent, de rákérdeztem. Papírt én se kaptam.

Ha nincs meg a bizalom, akkor válts!

2019. szept. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Másik intézménybe jártunk. Csak beavatkozásokról (inszeminacio, leszívás, beültetés) kaptam leletet, stimuláció alatt soha semmit. A kapott leleteken se mindig a valóság a szerepelt...
2019. szept. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!