Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várhatok még egy hetet az...

Várhatok még egy hetet az orvossal ha hormon problémát gyanítok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!6 hetes 2 napos vagyok. Első terhesség. Tudom, hogy sok minden lehet, de nem szeretnék a legrosszabbra gondolni.Ez a második napom hogy pici folt van a wc papíron. Nem vérzek csak nagyon enyhe rózsaszín és enyhe barnás árnyalat volt tegnap reggel megy egyszer este és ma reggel is.Nem fáj semmim egyszer csak jött.Van időpontom az orvoshoz,jövő hét keddre. Vàrhatok addig?
2019. júl. 10. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Terhesség alatt semmiféle vérzés nem várhat fél napot se, amennyiben szeretnéd megtartani a babát.
2019. júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem


Jómagam ugyanezért voltam szülészet ügyeleten nem rendelési napon

2019. júl. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esetre se várj,semilyen vérzés nem normális,mindenképpen még ma keress fel 1 orvost.Lehet csak progreszteron potoásra van szükséged.
2019. júl. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Külföldön lakunk, nem tudom mennyire foglalkoznak itt ezzel
2019. júl. 10. 13:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Külföldön sem normslis terhesség alatt a vèrzés


Unokahúgom Ausztriában volt íy

Nayon komolyan vették Tirolban

2019. júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is külföldön vagyunk, nekem is volt a 7. Hèttől ùgy a 10. Hètig barnàs pecsètelès összesen 4 alkalommal. Azt mondtàk teljesen normàlis, akkor menjek kòrhàzba ha èlènk piros vèrzès van. 2 napja voltam az első ultrahangon (12.-14. Hetesen Adnak rà időpontot), a babàval minden rendben volt szerencsère. :) 13 hetes kismama
2019. júl. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Voltunk orvosnál, mert görcsöltem és véreztem. Vérnyomást mértek és hőmérsékletet.Vizeletből csináltak 2 tesztet azt mondtàk mindegyik negatív. 7-10 nap múlva csináljak megint ha úgy érzem,hogy még mindíg terhes vagyok.Nyilván megcsinàltam még ma és full erős két csíkos lett a tesztem délután. Szerintetek? Holnap megyünk egy másik korházba.
2019. júl. 11. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!