Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt valaki úgy, hogy 16-17...

Járt valaki úgy, hogy 16-17 hetesen a dokifiút látott és lány lett?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ritka, érdekelne olyan történet, aki szintén.így járt 😊

Pusztán kíváncsiság!


2019. szept. 23. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem 22 éve a születésemig fiúnak hittek. Az orvos még mutatta is anyukámnak az ultrahangon, hogy ott a kukac. Hát volt meglepi a szülőszobán amikor a doki bejelentette, hogy gratulálok, kislány. :)
2019. szept. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Általában ennyi hetesen azért már jócskán látszik, hogyha kuki van, akkor ott kuki van. Nem nagyok lehet benézni a fiú babákat. :) nyugodtan veheted készpénznek, hogy kisfiad lesz! 😊❤


Gratulálok!

2019. szept. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Unokatestvéremnel minden ultrahangon lányt látták, aztán megszületett a kisfia.
2019. szept. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lányt láttak 28 hétig és fiú lett.
2019. szept. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A munkatársam lánya szülésig azt hitte,fia lesz és mikor megszült,mondta az orvos,hogy gratulálok,nagyon szép kislány. Nem nagyon örültek neki,mert fiút szerettek volna és már mindent úgy vettek,hogy fiú lesz.
2019. szept. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Meg olyan ismerősöm is volt,hogy lányt vártak végig és mikor megszült,közölte az orvos,hogy milyen helyes kisfiú.
2019. szept. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

1, te a lányom vagy? :)


Kérdező, nekem 97-ben végig fiút mondtak, de nem lepődtem meg, mert én meg minden alkalommal elmondtam nekik, hogy kizárt, úgy érzem, lány (nem lányt akartam, hanem annak éreztem). NEkem lett igazam :)

2019. szept. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Erre kicsi az esély, anyukám nem kezeli túl jól a számítógépet, meglepődnék, ha egyáltalán ismerné ezt az oldalt. :)


(1-es voltam)

2019. szept. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!