Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Toxoplasma vizsgálatot hány...

Toxoplasma vizsgálatot hány hetesen érdemes elvégeztetni?

Figyelt kérdés

Az első trimeszterben azt tudom,de nincs megkötés?

Még van a beutalón pár vérvizsgálat, a nagyját amúgy 1 hete már megcsináltattam.


De ezt a beutalót most külön kaptam, azt mondják 9000 ft körül mozog ez a teszt ,a toxoplasma,ezért kérdem,hogy mikor kell megcsinálni, ráér 11. héten is pl,vagy jobb most azonnal a 9.héten menni vele vérvételre?


2019. szept. 24. 15:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ohh sajnálom akkor. Nálunk nem a körzeti védőnő adta a beutalót hanem a centrális ellátóban dolgozó védőnő, így i gyen volt. (Szeged)
2019. szept. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Azt tapasztalom,hogy van amelyik kismama fizet,van amelyik nem..nem semmi.


Na majd remélem én is a nem közé sorolhatom magam,de kétlem..

2019. szept. 24. 19:23
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen, én is szegedi vagyok, itt ingyenes.
2019. szept. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Sőt olyanról is hallottam, ahol a kombinált ingyenes.
2019. szept. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én ma voltam a 24. Heti terheléses vércukor vizsgálaton, sok más mellett toxoplasmat is néztek, senki nem mondta hogy fizessek
2019. szept. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Holnap megyek vérvételre,majd kiderül..
2019. szept. 25. 07:10
 17/17 anonim ***** válasza:

2,5 éve a második terhességem alatt fizetnem kellett érte.

Most 2 hónapja a harmadik babával mikor mentem a toxoplazma szűrésre, egy forintot nem kértek.

2019. szept. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!