Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29napja nem jött meg a menszes...

29napja nem jött meg a menszeszem. Teszt pozitív. Kb.3 hét múlva megyek dokihoz. Addig elég ha Magnerotot s Femibion 1 szedek?

Figyelt kérdés
2019. szept. 27. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Elég a femibion is. Amíg nincsenek görcsök, stb minek rendszeresen szedni magnéziumot? 🤔
2019. szept. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elég a Femibion. Én a Magnerot-ot csak úgy kb a félidőtől szedtem, mert sokszor begörcsölt a lábam.
2019. szept. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyúttal kérj időpontot genetikaira, mert ha jól számolom 10-11 hetesen jutsz el dokihoz, és oda legalább 3 héttel előbb kell telefonálni, hogy kapj is.
2019. szept. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2019. szept. 28. 07:41
 5/5 anonim ***** válasza:
A magnézium fontos szerepet játszik a sejt osztódásban. Nekem ha kimarad egy bevétel, már forgológáskor húzódik a méhem. Úgyhogy nem értem miért kellene megvárni a görcsöket, ha szépen szinten lehet tartani valamit... 21 hkm
2020. jan. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!