Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitol lehet ez? Szex közben...

Mitol lehet ez? Szex közben hasi fájdalom.

Figyelt kérdés

21 hét

Szex közben múltkor kicsit beleszúrt a jobb oldalamon a hasamba a fájdalom. Szúró érzés, és csak akkor jelentkezett mikor felül voltam. Orgazmus nem volt, abbahagytuk. Nem tulajdonítottam neki jelentőséget, nem volt erős.

Ma azonban ismét. Csak akkeo jelentkezett mikor felülre kerültem, és szintén a. Jobb oldalon szúró érzés. Nem tudom még állapítani hogy csak a hasizom vagy a méhem jobb oldala görcsölt, szurkált.

Most is abbahagytuk, mivel most elég erősen éreztem, és nagyon nem volt kellemes. KB fel órára rá múlt el.

Mitől lehet, járt valaki már így? :( most már nem is érdemes próbálkozni?

Szerintetek a mehem volt vagy csak a hasizom? Köldök alatti résznél, jobb oldalt végig éreztem.


2019. szept. 27. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Rengeteg oka lehet: endometriosis, mióma, petefészek-ciszta.
2019. szept. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy semmi extra. Mi sajnos a terhességem elejétől nem tudunk szexelni. Egyszerűen hihetetlen diszkomfort érzésem van a behatolástól. Egyéb módokkal nincs bajom, csak a hüvelyembe ne kerüljön semmi. 😕

Gondolom minden at van rendeződve.

2019. szept. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy oda terelhelődik ebben a pózban a baba súlya. Ha máshogy nem fáj, akkor értelemszerűen csináljátok más pózban.
2019. szept. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért én megemlíteném a dokinak!
2019. szept. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!