Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek 14-15 hetes...

Volt valakinek 14-15 hetes terhesen végbél felé sugárzó enyhe fájdalma? Valami komoly porbléma okozza?

Figyelt kérdés
Egész nap ilyen (nem túl erős) fájdalmat érzek, nem folyamatos, csak bele-bele szúr.Vettem be magnéziumot de nem múlik.Lehet, hogy csak odabent rendeződnek a dolgok attól van?Első terhességemnél nem emlékszem ilyesmire.

2019. szept. 17. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Aranyered nem lehet?
2019. szept. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, nem maga a végbelem fáj, hanem belülröl vannak szurkáló érzések a végbél irányába.
2019. szept. 17. 16:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is éreztem hasonlót a 20. hét környékén. Nekem másnapra elmúlt. Nem gondolom hogy komoly dolog állhat a háttérben, szerintem csak az éppen alakuló méhed nyomhat egy ideget. Remélem hamarosan elmúlik, de ha nem akkor megér egy kérdést orvostól/védőnőtől.
2019. szept. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy a baba rúg arra épp egyet?

Nekem a hüvelybe sugárzó enyhe furcsa érzés volt talán nem is nevezném fájdalomnak, második terhesség és az elsőnél nem tapasztaltam. Kb 15 hetesen kezdődött, aztán erősödött és egyértelművé vált hogy a baba az

2019. szept. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Vettem be picit több magnéziumot tegnap, mára már nem érzek ilyesmit.Lehet tényleg csak a baba volt ☺
2019. szept. 18. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!