Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOTE II vagy Péterfy? Akut dolog.

SOTE II vagy Péterfy? Akut dolog.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma reggel óta kicsit fura érzésem van odalent (másfél hónapja is volt ilyen, akkor teljesen negatív lett a tenyésztés, most sem hiszem, hogy bármi lenne, inkább felborult hüvelyflóra...), de azért szeretném, ha valaki levenne egy tenyésztést a biztonság kedvéért (21 hetes vagyok).

Az lenne a kérdésem, hogy ha vidéki vagyok (Pest megyei), de itt dolgozom Pesten és még ma szeretnék valamelyik helyre elmenni, szerintetek hol fogadnak engem?


Osztán lehet, hogy erre senki nem tudja a választ, de gondoltam megkérdem.... :)


Tehát, Péterfy vagy SOTE szerintetek? :) (orvosom vidéki, havonta egyszer jár ki a védőnőhöz, oda tuti nem jutok el)


2019. szept. 30. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sote II-n nincs már ambuláns rendelés délután. Illetve ha a te dokid nem ott dolgozik, illetve te se vagy körzet szerint odatartozó, akkor nem biztos hogy fogadnak.
2019. szept. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ez még terhesen sem akut dolog annyira, hogy demostazonnal. Persze odamehetsz bmelyik ambulanciára, rendelőintézetbe, és húzni fogják a szájukat, de el fognak látni vagy ma (legutolsóként, ha lement az összes időpontos) vagy 1-2 napon belülre időponttal visszahívnak.
2019. szept. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sote 1-en van ambulancia, engem is fogadtak vidékiként, bár én erős vérzéssel mentem oda a 16. héten, gondolom nem zavartak volna el, egy tenyésztés viszketés nem olyan sürgős dolog, szerintem a saját dokidhoz érdemesebb menni ilyen esetben
2019. szept. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor Péterfy-t megpróbálom, ott 7-ig van :)

Nem tudom, mennyire akut meg mennyire vészes dolog ez, mindenki mást mond ("most azonnal tenyésztés, ez nem játék!!!" vs. amit te mondasz), de én szeretnék megnyugodni, plusz nem hiszem hogy az az egy kenetlevétel ami még adminisztrációval együtt is max 5 perc annyira kiakasztaná az orvosokat. Plusz úgy vettem észre, hogy a kismamákkal nem szívóznak, nyilván ha nem lennék az akkor nem is lenne pofám így odarohanni.

2019. szept. 30. 13:43
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem hívod fel őket?? Nem az lenne a legegyszerűbb?

Ott azonnal útbaigazítanak, itt meg esélyes, hogy rossz választ kapsz!

2019. szept. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért nem hívom fel őket, mert biztos elküldenének a fenébe (telefonon leráznak mindenkit, ismerem én az ilyet...), ha meg ott vagyok, akkor nem biztos.
2019. szept. 30. 13:47
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Fura érzésed van.

Mint egy hónapja, amikor semmi bajod nem volt.


Ne haragudj, de ha lélekápoló tenyésztés kell, akkor menj el egy magándokihoz és vetesd le, fizesd ki. A TB rendelés nem erre való.

2019. szept. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#3-as vagyok


Én is a péterfybe mentem először, mert ott dolgozon a közelükbe, munkahelyről mentem át kollégám vitt kocsival, úgy hogy a bokámig véres voltam, és elküldtek mert nem oda tartozom lakcím szerint, meg mit képzelek én amúgy is, meg ők most mit csináljanak velem, ismétlem: 16 hetesen, vérzéssel.


Azért mentünk át a sotéra, mert az a következő legközelebbi nekünk.

2019. szept. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves 3-mas/8-as, köszönöm a választ, ilyesmi tapasztalatra lennék kíváncsi többre :)


Kedves 7-es, az enyhe folyás, égő érzés és diszkomfort érzés azért szerintem jelenthet valamit.

2019. szept. 30. 14:05
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gombát v egyéb fertőzést jelent, amivel felhívod a saját dokid és mondja h menj el hozzá a héten, v kövi héten, ad boraxos kúpot, vagy mást...


De ezzel én pl nem mennék el mostazonnal egy olyan kórházba ahova területileg nem tartozom, hogy magamat aláztassam meg más kismamák, ottartózkodók előtt.


Ilyen "problémával" máshol is forgatják a szemüket nem csak a péterfybe, ez nem sürgősségi probléma.


Saját dokid hivd fel első sorban

2019. szept. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!