Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A gyomrom helyén mintha egy...

A gyomrom helyén mintha egy nagy kő lenne. Érzett más is ilyet a második trimeszterben?

Figyelt kérdés
Ez puffadás lehet? Ilyet még enm éreztem korábban terhesség előtt. Az alhasamban, belekben sokszor éreztem uffadást régen is, de a gyomromban nem.

2019. szept. 30. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Amikor a méhem keményedik, az teljesen más érzés, szerintem tökéletesen értem, mire gondolsz.

Nekem előfordul, mintha máris felcsúszott volna minden szervem a rekeszizomhoz.

Aktivitástól függ, de pl emelkedős sétánál 2 perc alatt bekeményedik és úgy marad 20 percre is akár.

Otthon különösebben nem szokott.


Azt mondanám, hogy ha nagyon kellemetlen és le tudsz ilyenkor pihenni, akkor 5-10 percre feküdj le. :)


Problémamentes várakozást. :)



(21-22 hétforduló)

2019. szept. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még csak 19. hét, de már érzem, hogy nyomódik a gyomrom is, meg levegőt is kicsit szuszogva veszek...pedig csak 4 kilóval vagyok több a terhesség előtthöz képest.
2019. szept. 30. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!