Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatmozgástól keményedhet a...

Magzatmozgástól keményedhet a hasam? Fáj is kicsit, olyan görcs szerűen.30 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Nagyon sokat ficánkol a babám mióta megérkezett a szél. Magnéziumból már bevettem a max adagot. Mit tegyek még?
2019. szept. 30. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pihenj. Mást nem igazán tudsz. Nekem is mindig nagyon keményedett a hasam amikor hidegfront vagy nagy szél volt.
2019. szept. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha mensigörcs jelle van, akkor ballagj kórházba. Csinálnak egy CTG-t, hogy valódi fájásokról van-e szó, ha igen, akkor szülésvisszatartás szükséges.
2019. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem mensi szerű, inkább kicsit szúrkáló de épp hogy érzem. Nem is az alhasamban van, inkább a köldököm alatt pár centivel.
2019. szept. 30. 21:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Az inkább attól lehet, hogy nől a baba és a hasad tágul, nyúlnak a szalagok. Legalábbis szerintem, nekem hasonló volt.
2019. szept. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!